Adress

Skönbergagatan 11
614 30 Söderköping

Telefon

0121-146 40

Vi som arbetar här:

Sebastian Roos

Kundrådgivare/borgerlig officiant
sebastian.roos@fonusost.se

Simon Acar

Kundrådgivare
simon.acar@fonusost.se

Fredrik Dusén

Kundrådgivare
fredrik.dusén@fonusost.se

Peter Trygg

Regionchef/Borgerlig officiant
peter.trygg@fonusost.se

Agnetha Waller

Kundrådgivare/borgerlig officiant
agnetha.waller@fonusost.se

Josefine Sapire

Kundrådgivare/borgerlig officiant
josefine.sapire@fonusost.se

Tony Mellgren

Kontorschef
tony.mellgren@fonusost.se

Skriv till oss

Skriv ett mejl till oss så återkommer vi till dig så snart vi kan.

Vilket kontor vill du kontakta?
Namn*
Adress
Postnr & ort
Telefon*
E-post
Meddelande*
Fält märkta med * är obligatoriska

Hitta hit: